Ukończyłam jednolite studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Praktyczne doświadczenie zdobywałam m.in. podczas rocznego wolontariatu w Szpitalu Klinicznym im. Anny Mazowieckiej oraz stażu w rzymskiej klinice Terapia&Corpo - Fisioterapia.
Jestem autorką publikacji naukowych m.in. "Journal of Clinical Medicine", "Praktyczna ortopedia" oraz współorganizatorką konferencji "Wiosna z Fizjoterapią".
Podczas terapii patrzę na pacjenta całościowo - nie tylko przez pryzmat objawów, ale także codziennych wyzwań, emocji i stylu życia. Ważna jest dla mnie otwarta rozmowa, zaufanie i podejście oparte na współpracy. Chcę, żeby każdy pacjent czuł, że ma realny wpływ na swoje ciało i jest w tym procesie zaopiekowany.
Ukończyłam m.in. kursy:
Specjalizuję się w pracy z kobietami doświadczającymi takich problemów jak:
Zapewniam również wsparcie przed ciążą, w trakcie ciąży i połogu.
Zajmuję się wszelkimi dolegliwościami związanymi z bólem w ciele, ograniczeniem ruchomości i regeneracja po urazach. Niezależenie od tego czy chodzi o bóle stawów, mięśni, czy powrót do pełnej sprawności po kontuzji - jestem tu, aby Ci pomóc w wspierać Cię na każdym etapie powrotu do zdrowia.
W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne technologie wspierające terapię - m.in. urządzenie TECAR oraz PHENIX. Dobór metod zależy zawsze od Twoich potrzeb i celu terapii.
Jak wygląda terapia i co warto przygotować?
Podczas wizyty omówimy Twoje dolegliwości i przeprowadzimy szczegółowe badanie, aby lepiej zrozumieć co jest przyczyną Twoich problemów. Na tej podstawie przygotujemy indywidualny plan terapii, który może obejmować ćwiczenia, techniki manualne oraz edukację. Na wizytę wystarczy, że przyniesiesz wyniki badań, jeżeli je masz. Nie potrzebujesz szczególnego przygotowania. Podczas wizyty wszystko omówimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.